Україна може приєднатись до угоди СОТ про держзакупівлі в 2014 році

Міністерство економічного розвитку і торгівлі підготувало проект пропозицій для приєднання країни до угоди СОТ про держзакупівлі.

Про це повідомляє "Ліга.Бізнес".

"Відповідні пропозиції вже були представлені учасникам засідання профільного комітету Світової організації торгівлі", - йдеться в повідомленні.

В міністерстві уточнили, що Україна може приєднатися до цієї угоди вже в 2014 році.

"Угода СОТ про держзакупівлі регламентує рівність компаній різних країн у державних тендерах", - зазначають в міністерстві.

При вступі до СОТ в 2008 році Україна взяла на себе зобов'язання приєднатися до цієї угоди, не уточнюючи термінів його підписання.

Як відомо, міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов раніше вже заявляв, що Україна планує приєднатися до угоди СОТ про державні закупівлі.

Це повинно дати українським компаніям доступ до ринків державних закупівель 43 країн, які підписали угоду.

Зокрема, Україна може отримати доступ до ринку США з обсягом закупівель за участю іноземних операторів у 178 мільярдів доларів, на ринку ЄС - 352 мільярди доларів, Японії - 27 мільярдів доларів.

Як відомо, нещодавно відбулося чергове засідання Комітету СОТ з державних закупівель, у якому Україна взяла участь як країна-спостерігач.

Як відомо, в Україні в 2012 році було проведено 139 724 процедури закупівель, за результатами яких укладено договорів на загальну суму понад 428 мільярдів гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 30 вересня 2020, 22:32

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.