Укрдержреєстр відкрив доступ до даних про засновників підприємств

Укрдержреєстр відкрив безкоштовний доступ до даних про засновників, відокремлені підрозділи юридичних осіб та іншу інформацію з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Про це повідомляє прес-служба Укрдержреєстру.

"Це сприятливо вплине на розвиток ділового співробітництва України на принципах прозорості та відкритості", - вважає з цього приводу голова відомства Дмитро Ворона.

За його словами, закритою залишиться тільки та інформація, яка охороняється законодавством про захист персональних даних.

Голова Укрдержреєстр вважає, що така ініціатива ще раз підтверджує факт того, що його відомство "продовжує створювати оптимальні та зручні інструменти для користування електронними сервісами, а також нарощувати свою присутність в мережі Інтернет".

Для доступу до цих даних держреєстру користувач повинен дати згоду на те, що він не буде створювати аналогічні пошукові системи з комерційною метою, здійснювати автоматичні або автоматизовані запити на пошук і копіювання бази даних держреєстру, а також поширювати з комерційною метою отримані в реєстрі дані.

Разом з тим, як попереджає держпідприємство "Інформаційно-ресурсний центр", яке веде цей реєстр, кількість сторінок, що відкриваються з кожної IP-адреси за певний проміжок часу обмежена з метою не допустити перевантаження бази даних запитами.

Що ж до даних про власників акціонерних товариств, то за ними необхідно звертатися до відкритої бази Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, в якій розкриваються тримачі понад 10% акцій підприємств.

Як повідомлялось, з 1 жовтня державні і єдині реєстри, які обслуговує ДП "Інформаційний центр" Міністерства юстиції, припинили роботу.

4 жовтня Укрдержреєстр заявив про повне відновлення роботи реєстрів.

Як заявляв нещодавно глава Укрдержреєстру Ворона, з 1 листопада українці зможуть реєструвати нерухомість через відділення "Укрпошти".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 27 листопада 2020, 4:08

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.