Метро на Троєщину поїде за 11 мільярдів

Київська влада запропонує інвесторам побудувати четверту гілку київського метро і вкласти у це 11,2 мільярда гривень.

Київська міськдержадміністрація винесе на перший Київський інвестиційний форум проект будівництва четвертої лінії Київського метрополітену на Троєщині орієнтовною вартістю 11,212 мільярда гривень, повідомляє прес-служба КМДА.

За інформацією речників, форум пройде 29 березня.

"Ця ініціатива вимагає великого обсягу інвестицій, тому прийнято рішення запропонувати приєднатися до цього проекту інвесторів на умовах державно-приватницького партнерства", - зазначив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.

Інвестор буде відповідати за фінансування, будівництво, закупівлю обладнання та оперативне управління процесом, а київська влада - за вирішення земельних питань, надання активів, регулювання тарифів і контроль за виконанням інвестором зобов'язань перед громадою.

Лінія метро складатиметься з двох ділянок, на яких буде 12 станцій: від станції "Глибочицька" до станції "Райдужна" з відгалуженням в напрямку житлового масиву "Вигурівщина-Троєщина", від станції "Вулиця Милославська" до станції "Проспект Ватутіна".

Із загальної вартості на будівництво першої ділянки знадобиться 6,972 мільярда гривень, другої - 4,239 мільярда гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 07 червня 2020, 2:30

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.