Парламент Франції схвалив рішення про податок для багатих

Після тривалих дебатів французький парламент схвалив спірний податок в 75% на доходи понад один мільйон євро, який був одною з передвиборних обіцянок президента Франсуа Олланда.

Про це пише "Forbes-Україна".

Згідно прийнятому варіанту закону, податок платитимуть компанії, які виплачують своїм співробітникам річну зарплату, що перевищує один мільйон євро.

Варто відзначити, що проти закону різко виступали французькі футбольні клуби, які можуть позбутися великої частки прибутку.

Видання пояснює, що насправді розмір податку становить 50%, однак з урахуванням виплат на соціальне забезпечення, він досягає символічних 75%.

Крім того, парламент країни підвищив також податок на надприбутки підприємств, введений ще колишнім урядом - з наступного року він підвищиться з 5% до 10,7%.

Раніше Конституційна рада Франції визнала незаконним перший варіант законопроекту, в якому передбачалося, що податок буде стягуватися з індивідуальних доходів платників податків, у той час як у Франції податки виплачуються з домогосподарств.

Як повідомлялось, французький уряд вирішив відкласти плани по введенню в наступному році нового податку на великі компанії, заявив міністр фінансів П'єр Московічі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 січня 2021, 2:25

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.