5-6 листопада в Україні пройде Давоський форум – Янукович

Президент Віктор Янукович заявив, що на 5-6 листопада цього року українська влада планує провести в країні Давоський форум.

Про це повідомляє УНН.

Янукович зазначив, що в Україні постійно проводять не тільки бізнес-форуми, а й економічні й форуми. І такі заходи є дуже важливими для Україну з точки зору обміну досвідом.

"Я хотів би повідомити, що 5-6 листопада, це найближчим часом, в Україні буде проходити Давоський форум, який зараз готується. Ми створили 88 робочих груп по різним напрямкам, в які увійшли найкращі спеціалісти світового рівня з урахуванням досвіду Давоського економічного форуму і які готують на український форум пропозиції", - сказав Янукович.

Президент України також відзначив, що наступний Давоський економічний форум, який відбуватиметься у Давосі в 2014 році буде присвячений Україні.

"Продовженням цього економічного форуму буде Давоський форум, присвячений Україні, який буде вже в Давосі на початку 2014 року", - зазначив глава держави.

Як повідомлялось, президент України Віктор Янукович каже, що витрати на підготовку до Олімпіади будуть не меншими, ніж кошти, витрачені на підготовку до Євро-2012.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 січня 2021, 6:56

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.