Іванющенко отримав 14 мільйонів гривень на ремонт кораблів

ДП "Маріупольський морський торговельний порт" 11 жовтня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ "СРЗ" на доковий та Заводський ремонт кораблів портофлоту.

Про це повідомляють "Наші гроші", посилаючись на "Вісник державних закупівель".

Вартість послуг становить 14,4 мільйона гривень.

Вартість угоди перевищила очікувану суму закупівлі, яка становила близько 12 мільйонів гривень, і склала 14,4 мільйона гривень.

Під час проведення докового ремонту повинні бути виконані роботи з очищення, огляду, ремонту та фарбування підводної частини корпусу судна, цистерн, ліній валів і гребних гвинтів та інших пристроїв.

Засновником компанії "СРЗ" у 2002 році був близький до Віктора Януковича депутат від Партії регіонів Антон Пригодський.

З жовтня 2007 року власником "Судноремонтного заводу" стала кіпрська компанія UITC Limited. Засновниками UITC, за інформацією ЗМІ були ЗАТ "Українська промислово-транспортна компанія" разом з трьома іншими офшорами: Omni Internаtional, Jassen Enterprises, Benford Marine.

Сьогодні 38,94% "Української промислово-транспортної компанії" належить ПрАТ "Азовмаш", яка належить структурам народного депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенко.

Як повідомлялось, уряд схвалив надання державних гарантій на суму 1 мільярд 350 мільйонів гривень для залучення коштів на будівництво Білоцерківського сталепрокатного заводу, пов'язаного з Іванющенком, в рамках Держпрограми активізації економіки.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 вересня 2020, 23:59

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.