Рахункову палату очолить ще один "донецький"

Голова Верховної ради Володимир Литвин найближчим часом висуне кандидатуру заступника голови правління ВАТ "Ощадбанк" на посаду керівника Рахункової палати.

Про це він заявив на прес-конфенеції в Алматі у понеділок, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

"Найближчим часом я подам на розгляд Верховної ради кандидатуру голови Рахункової палати", - сказав він.

Відповідаючи на питання про особу цього кандидата, Литвин відповів: "Це буде людина, яка працює першим заступником голови Ощадбанку".

У прес-службі спікера уточнили, що Литвин подасть кандидатуру Романа Магута. В даний час посади перших заступників голови ВАТ "Ощадбанк" займають Денис Кірєєв і Роман Магута.

Як повідомлялося, в липні 2011 року Верховна рада звільнила Валентина Симоненка з посади голови Рахункової палати.

Парламент також звільнив двох головних контролерів Рахункової палати - Михайла Голованя і Ярослава Флісака. Вони були звільнені у зв'язку із закінченням строку їх повноважень на займаних посадах.

Згідно з українським законодавством, кандидатуру на посаду керівника Рахункової палати вносить голова Верховної ради.

Раніше Литвин заявив, що це питання треба виносити на голосування тільки після того, як буде впевненість в тому, що 226 і більше депутатів проголосують за нього.

Роман Магута працює в Ощадбанку з 2007 року. Стаж роботи Магути на банківському ринку - більше 25 років.

Кар'єру він розпочав у 1984 році ревізором контрольно-ревізійного відділу Донецької обласної контори Будбанку СРСР. З 1988 по 1991 роки працював на різних посадах в Донецькому обласному управлінні Промбудбанку СРСР.

В 1991-1995 роках - головним бухгалтером, заступником головного бухгалтера інвестиційно-кредитного КБ "Донбас", головою правління КБ "Акцептабанк", першим заступником директора Донецької філії АК УБ "Відродження".

З 1995 по 2007 роки обіймав керівні посади в Донецькому регіональному управлінні КБ "Приватбанк". З березня 2007 - в.о. голови правління ЗАТ "Український банк реконструкції та розвитку".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 липня 2020, 6:22

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.