МВФ погіршив прогноз зростання ВВП Росії

Міжнародний валютний фонд знизив прогноз зростання ВВП Росії в 2013 році з очікуваних 2,5 до 1,5 відсотка, а в 2014 році - з 3,25 до 3%.

Про це повідомляє ІТАР-ТАСС, посилаючись на експертну доповідь МВФ.

Уповільнення темпів зростання російського ВВП експерти Фонду пояснюють досить низьким рівнем інвестицій, зовнішнього попиту і промислового виробництва в Росії при як і раніше високих показниках інфляції та безробіття.

Вони відзначають, що все це відбувається на тлі активного використання виробничих потужностей, а отже, і незадіяних резервів в економіці залишається небагато.

У доповіді стверджується, що в перспективі Росії слід покладатися на ефективну модель використання природних ресурсів та активніше залучати інвестиції.

Експерти МВФ вважають, що при розвитку даної економічної моделі РФ слід оптимізувати продуктивність праці, вдосконалити схему управління економікою, зробити її більш прозорою.

У документі також приділено увагу і необхідності зміцнення позиції фінансового сектора Росії, який, на думку аналітиків, є локомотивом зростання російської економіки. У МВФ вважають, що Москві слід активніше стимулювати і заохочувати конкуренцію в банківській сфері.

Важливим чинником для успішного розвитку країни та розкриття її потенціалу автори доповіді вважають участь РФ у СОТ і ефективне виконання всіх узятих на себе зобов'язань.

Як повідомлялось, згідно з оновленими даними Світового банку ВВП Росії за підсумками поточного року збільшиться лише на 1,8%, хоча раніше передбачалося зростання на 2,3%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 травня 2022, 12:04

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.