"Макіїввугілля" продовжує віддавати мільйони підозрілим фірмам

ДП "Макіїввугілля" 14 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Колман" на ремонт та техобслуговування гірничного устаткування на 112,75 мільйона гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Зокрема, капітальний ремонт очисного комбайна РКУ-13 обійдеться "Макіїввугіллю" в 2,65 мільйона гривень, а скребкового конвеєра КСД-26В - в 2 мільйони гривень.

При цьому, як зазначається, "вартість угоди, яка буде оплачуватись коштом державного бюджету, значно перевищила очікувану ціну закупівлі - 79 мільйонів гривень".

За даними видання, макіївську фірму "Колман" зі статутним капіталом 2 тисячі гривень у 2011 році заснував Євген Коломейчук.

Він також заснував ТОВ "АПМ фінанси", директором якої був депутат Макіївської міськради від Партії регіонів Максим Шишлов.

У 2010 році Шишлов був заступником директора по перспективному розвитку та інвестиційній діяльності "Макіїввугілля".

У 2012 році Шишлов став відомий як головбух НАК "Надра України" та директор фірми "Надра-Олеська", яка матиме частку прибутку від видобуток сланцевого газу разом з американською Chevron на заході України.

Також за даними Forbes, Шишлов мав непрямий зв'язок з фірмою "Танталіт", яка володіє Межигір'ям Віктора Януковича.

Єдиним конкурентом на конкурсі була фірма "Надрабурсервіс".

Як повідомлялось, у серпні "Макіїввугілля" розіграло між цими фірмами підряд на постачання поза межами тендерного законодавства арочного кріплення на суму 293,5 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 09 липня 2020, 11:42

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.