Щоб увійти до 20 економік світу Україні потрібно подвоїти інвестиції - Прасолов

На даний момент за показником ВВП Україна займає 38-е місце в світі, однак, при збільшенні щорічних обсягів інвестицій вдвічі Україна до 2020 року може увійти до двадцятки економік світу.

Про це сказав міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов в ході конференції "Нова економічна модель: інвестиції та інновації для реального сектора", повідомляє УНІАН.

"Країні потрібен економічний ривок, заснований на зваженій і водночас амбітній економічній стратегії. Стратегії, яка може бути реалізована тільки за наявності сприятливого бізнес-клімату, що дозволить залучити інвестиції і зусилля для здійснення економічного ривка", - зазначив Прасолов.

За його словами, Мінекономрозвитку вже почав роботу з розробки такої стратегії.

Правовою базою для такої стратегії стане за словами міністра закон про державне стратегічне планування, проект якого розроблений на виконання Національного плану дій на 2013 рік.

"Президентом поставлено амбітне завдання - до 2020 року Україна має увійти до числа 20 найбільших економік світу за обсягом ВВП", - заявив міністр.

"Для виконання стратегічного завдання щорічні обсяги інвестицій потрібно збільшити в два рази", - вважає міністр.

За його підрахунками, це може дати зростання річних темпів ВВП орієнтовно в 4% і експорту - на 11%.

Як повідомлялось, Прасолов також виступає за реформування системи надання пільг бізнесу, сконцентрувавши більшу увагу уряду на державно-приватному партнерстві.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 жовтня 2020, 3:54

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.