Депутат пропонує утворити в Україні державний банк розвитку

Народний депутат з фракції Партії регіонів Валерій Омельченко пропонує утворити в Україні державний Банк розвитку.

Як повідомляє УНН, відповідний законопроект №3445 "Про державний банк розвитку України" було зареєстровано у Верховній Раді.

Планується, що банк буде утворено шляхом реорганізації Українського банку реконструкції та розвитку.

"Внесений мною законопроект має на меті врегулювання діяльності державного Банку розвитку, створення якого передбачено Державною програмою активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки", - розповів агентству автор законопроекту.

Омельченко зазначив, що "ні в кого не викликає сумнівів той факт, що економіка України відчуває серйозну потребу у діяльності такої спеціалізованої фінансової установи, як Державний банк розвитку".

На його думку банк повинен стати "потужною інвестиційною платформою для національної економіки".

За словами нардепа, збільшення ресурсних можливостей Банку розвитку може в майбутньому відбуватися за рахунок прямого фінансування з державного бюджету.

Крім того, планується, що цей банк буде залучати ресурси шляхом обміну акцій на облігації внутрішньої державної позики, а також завдяки коштам міжнародних фінансових організацій.

"При цьому можуть використовуватися і держгарантії для залучення ресурсів на внутрішніх та зовнішніх фінансових ринках", - зазначив Омельченко.

На його думку, "прийняття законопроекту дозволить створити в Україні сильного внутрішнього інвестора у особі держави, яка шляхом довгострокового кредитування бізнесу, як малого так і середнього, розвиватиме пріоритетні галузі економіки".

Парламентар наголосив, що діяльність Банку розвитку буде максимально відкритою та прозорою для громадськості.

"Проектом закону передбачено проходження щорічного зовнішнього аудиту роботи банківської установи", - наголосив Омельченко.

Як повідомлялось, міністр економічного розвитку Ігор Прасолов вважає, що Україні для того, щоб увійти до 20-ки найбільших економік світу, потрібно щорічно подвоювати інвестиції.Коментарі

Додати коментар


22222

За наши деньги бизнес делать,неплохая идея.

ГОЛОВНЕ на 11 липня 2020, 19:16

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.