Уряд затвердить джерела інформації для контролю в сфері трансфертного ціноутворення

На сьогоднішньому засіданні уряду планується затвердження переліку спеціалізованих комерційних видань та джерел інформації про ринкові ціни для контролю в сфері трансфертного ціноутворення.

Про це йдеться в порядку денному засідання Кабміну.

Доповідачем з даного питання буде міністр доходів і зборів Олександр Клименко.

Також Клименко доповість з приводу постанови про затвердження Порядку координації проведення планових перевірок (ревізій)контролюючими органами та органами державного фінансового контролю.

Крім того, уряд планує внести зміни до плану заходів щодо виконання зобов'язань в рамках Договору про заснування Енергетичного Співтовариства (доповідач - міністр енергетики Едуард Ставицький).

Також міністр економічного розвитку Ігор Прасолов доповість з приводу затвердження постанови про внесення змін до Порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання.

Серед іншого уряд також продовжить розгляд міжнародних угод Митного союзу, до яких могла б приєднатися Україна (на виконання доручення прем'єр-міністра від 17 вересня цього року).

Як відомо, Азаров затвердив план-графік розгляду на засіданнях уряду угод Митного союзу, до яких могла б приєднатися Україна.

Як відомо, уряд на засіданні 18 вересня затвердив проект Угоди з ЄС. Однак, Азаров тоді наголосив, що уряд планує продовжити співпрацю з МС.

Як відомо, Верховна Рада ухвалила закон про трансферне ціноутворення 4 липня цього року, а президент підписав його 2 серпня. Закон вступив в дію з 1 вересня.

Він покликаний запобігти ухилення великого бізнесу від оподаткування та виведення капіталу за кордон через експорт продукції з України за заниженими цінами.

За оцінками фахівців, у 2012 році обсяги недоотриманих податкових надходжень в рамках норм, які регулює закон про трансферне ціноутворення, становили як мінімум 14 мільярдів гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2021, 14:20

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.