Путін знову буде говорити з Януковичем про асоціацію

Президент Віктор Янукович у четвер, 24 жовтня, у Мінську обговорить з російським колегою Володимиром Путіним питання майбутнього підписання Україною угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на помічника президента РФ Юрія Ушакова, обговорення відбудеться в рамках засідання Вищої Євразійської економічної ради на рівні глав держав.

"Я думаю, що це питання (підписання Угоди про асоціацію) нависає над усім комплексом наших відносин і, природно, буде в тій чи іншій мірі зачіпатися президентом", - сказав Ушаков з цього приводу.

Він зазначив, що на полях засідання Вищої ради Путін, крім контактів "на ногах", проведе дві двосторонні зустрічі - з президентом України і президентом Білорусії Олександром Лукашенко.

Як повідомлялось, Вища Євразійська економічна рада, яка є виконавчим органом Митного союзу, на засіданні в Мінську 24 жовтня розгляне питання про приєднання до МС Киргизії та Вірменії.

Президент Білорусі Лукашенко також зазначив, що хотів би бачити серед учасників "клубу" й Україну.

Однак, як відомо, українська сторона наполягає на співпраці з МС в рамках 3+1. Як заявив нещодавно президент Янукович, Україна вже почала виступати в ролі спостерігача в МС.

Відомо, що Вірменія планувала парафувати угоди про асоціацію з ЄС, але пізніше заявила, що увійде до Митного союзу.

Як відомо, Митний союз було створено в 2010 році. До нього входять Росія, Білорусія і Казахстан.

Відомо також, що на саміті Східного партнерства в литовському Вільнюсі в листопаді цього року Україна планує підписати Угоду про асоціацію і ЗВТ з ЄС, а Молдова та Грузія планують парафувати угоди про асоціацію.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 вересня 2020, 20:42

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.