"Чорноморнафтогаз" знову переплатив на трубах, відкинувши пропозицію Пінчука

ДАТ "Чорноморнафтогаз" 17 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Інко-Профіт" на постачання сталевих труб на 24,76 мільйона гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Обсадні труби різних видів придбані по 15-32 тисяч гривень за тонну.

При цьому, як зазначається, на тендер були подавані й значно дешевші заявки.

"Наприклад, компанія "Інтерпайп Україна" Віктора Пінчука і донецька фірма "Стальной Легіон" пропонували труби на 30% дешевше", - йдеться в повідомленні.

Однак, ці пропозиції було відхилено через претензії до наявності усіх довідок.

Зокрема, компанії Пінчука, яка є одним з найбільших виробників труб України, закинули відсутність довідки про те, що труби виробляються в межах одного підприємства.

Цікаво, що 7 жовтня "Чорноморнафтогаз" провів подібний тендер, де знову ж таки, закупив труби в "Інко-Профіт" на 6,7 мільйона гривень, і відкинув пропозицію "Інтерпайп" на 5,07 мільйона гривень.

За даними видання, дніпропетровську фірму "Інко-Профіт" заснували Андрій Лябогов, Володимир Телевной та Дмитро Закора, який і зараз очолює компанію.

З 2009 року ця фірма виграла тендери в системі "Нафтогазу України" на 158,59 мільйона гривень.

Раніше повідомлялось, що МВС почало досудове розслідування справи про закупівлю "Чорноморнафтогазом" палива за завищеними цінами на суму 54,58 мільйона гривень.

Також повідомлялось, що нещодавно "Чорноморнафтогаз" віддав 112 мільйонів фірмі, близькій до міністра енергетики Едуарда Ставицького.

Відомо, що "Чорноморнафтогаз" є дочірнім підприємством НАК "Нафтогаз України", яке займається видобутком вуглеводнів на шельфі Чорного моря, зокрема, за допомогою так званих "вишок Бойка".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 січня 2021, 22:17

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.