Попри економічні негаразди Азаров гарантує стабільність соціальних виплат

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що гарантує безумовне продовження фінансування соціальних видатків бюджету та виплат заробітної плати, попри недостатній ріст економіки.

Про це Азаров заявив у вступному слові на засіданні уряду сьогодні, 23 жовтня.

"Те, що ми поки що не досягли очікуваного відновлення зростання в реальному секторі економіки, обмежує можливості бюджету здійснювати всі заплановані видатки", - сказав Азаров.

При цьому він додав: "Але у нас є досвід вирішення таких проблем, напрацьовані механізми".

За його словами, доходи загального фонду державного бюджету за 9 місяців поточного року становили 217 мільярдів гривень, що на 4% більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

"Але правда в тому, що це нижчий приріст, ніж ми планували при формуванні бюджету (близько 9%)", - зауважив глава уряду, додавши, що це все одно дає змогу безперебійно фінансувати видатки соціального характеру.

Азаров повідомив, що за 9 місяців цього року соціальні видатки із загального фонду держбюджету профінансовано у сумі понад 213 мільярдів гривень, що на 12% (або на 24 мільярди гривень) більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

"Гарантовано, що так буде і далі: соціальні видатки бюджету та виплата заробітної плати будуть фінансуватися безумовно", - запевнив прем'єр-міністр.

Також Азаров повідомив, що видатки з бюджету на трансферт Пенсійному фонду за 9 місяців цього року становили більше 62 мільярдів гривень.

За його словами, в цілому пенсіонери отримали 187 мільярдів гривен, або на 15 мільярдів гривень більше, ніж у 2012 році.

Він повідомив, що кількість людей, які отримують пенсію у розмірі до 1 тисячі гривень, за три роки зменшилась у 4 рази - приблизно із 10 мільйонів осіб до 2,5 мільйонів осіб.

Прем'єр наголосив на персональній відповідальності Міністра соціальної політики та Міністра фінансів за своєчасну виплату коштів із соціальних фондів.

Як повідомлялось, на сьогоднішньому засіданні уряд планується затвердити перелік джерел інформації про ринкові ціни для контролю в сфері трансфертного ціноутворення та ряд інших важливих рішень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 січня 2021, 11:48

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.