Київська міськрада дозволила взяти кредит в 500 мільйонів для метрополітену

Київська міськрада дозволила департаменту транспортної інфраструктури КМДА залучити під держгарантії кредит на суму не більше 500 мільйонів гривень для завершення будівництва станції метро "Теремки".

За це рішення на засіданні Київради сьогодні, 23 жовтня, проголосувало 79 депутатів, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Як зазначив директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Євген Водовозов, це рішення Київради розроблено відповідно до постанови Кабінету Міністрів.

За його словами, термін залучення кредиту не повинен перевищити 60 місяців, а максимальна процентна ставка за кредитом не повинна перевищити 10%.

Згідно з рішенням, витрати щодо повернення та обслуговування кредиту будуть здійснюватися за рахунок власних коштів КП "Київський метрополітен", що буде враховано в тарифі на перевезення.

Раніше повідомлялось, що Кабінет Міністрів схвалив проект спорудження ділянки столичного метрополітену від станції "Виставковий центр" до Одеської площі у Голосіївському районі столиці та затвердив умови надання держгарантій для залучення кредитних коштів під його реалізацію.

Також повідомлялось, що КМДА запевняє, що ще в цьому році почне будівництво метро на Троєщину.

Раніше повідомлялось, що за даними опозиційних депутатів Київради, столична влада хоче взяти під держгарантії кредит у 16 мільярдів гривень на будівництво метро на Троєщину.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 липня 2020, 19:05

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.