Держзембанк готовий надати перші кредити аграріям

Державний земельний банк розглядає заявки на видачу кредитів на збільшення оборотних коштів від 3 аграрних підприємств на суму близько двох мільйонів гривень і термін до 3 років кожен.

Про це повідомляє УНІАН, посилаючись на прес-службу банку.

Згідно з повідомленням, заявки подали представники малого та середнього бізнесу з Чернігівської, Житомирської та Черкаської областей, що спеціалізуються на рослинництві і тваринництві. Потенційні позичальники працюють на ринку більше 5 років.

"Зараз співробітники банку вивчають документацію кандидатів, погоджують деталі договорів. Двоє з позичальників планують направити ресурси на закупівлю добрив, один - на придбання молодняку", - сказала глава правління банку Світлана Скосирська.

Також, за її словами, в банк звернувся ще один потенційний позичальник, нещодавно створене підприємство в Київській області, яке планує організувати збут продукції фермерських господарств у містах і має намір закупити спеціально обладнаний транспорт для подальшої організації точок продажів молока і молочних продуктів.

Як повідомлялось, Україна може отримати понад 4 мільярди гривень додаткових надходжень від експорту сільгосппродукції в разі створення зони вільної торгівлі з ЄС.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 вересня 2020, 21:45

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.