Україна буде виплачувати майже 600 мільйонів щороку пенсіонерам, які живуть в Ізраїлі

Президент України Віктор Янукович пропонує виплачувати українським пенсіонерам, які проживають в Ізраїлі пенсію в сумі 1,5 тисяч гривень щомісяця, а також пропонує зараховувати страховий стаж, набутий на території України та Ізраїлю, при призначенні допомог та пенсій.

Про це повідомляє УНН з посиланням на законопроект № 0049 "Про ратифікацію угоди між Україною та Державою Ізраїль про соціальне забезпечення".

Метою прийняття проекту акта є набрання чинності угодою між Україною та Державою Ізраїль про соціальне забезпечення, підписаною 28 вересня 2012 року у Нью-Йорку.

Угода зокрема передбачає здійснення виплат в рамках загальнообов'язкового державного пенсійного страхування України та здійснення виплат в рамках загальнообов'язкового державного соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Також у законі йдеться про зарахування, у разі необхідності, страхового стажу, набутого на території України або Ізраїлю, при визначенні права та призначенні допомоги та пенсії, передбаченої даною угодою.

Крім того, Україна буде щомісяця виплачувати своїм пенсіонерам, які проживають в Ізраїлі 1,5 тисячі гривень пенсії. Щороку на цю програму Пенсійним фондом України буде виділятися 587,806 мільйона гривень, - зазначено у пояснювальній записці законопроекту.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 липня 2020, 5:09

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.