НБУ перевиконав план з перерухунку коштів до бюджету-2013

Перший заступник міністра фінансів Анатолій Мярковський, заявив що на сьогоднішній день Національний банк перерахував до державного бюджету 24 мільярди гривень.

Про це повідомляє "РБК-Україна".

Відповідаючи на запитання народних депутатів з комітету ВР з питань бюджету, про те, як Національний банк справляється з перерахуванням коштів до державного бюджету, Мярковський зазначив: "Добре справляється. Перерахували 24 мільярди гривень".

Згідно з проектом бюджету на 2013 року, НБУ повинен був щокварталу перераховувати до держбюджету кошти в сумі 4 мільярди гривень на загальну суму не менше 16 млрд грн.

Згідно з проектом державного бюджету на 2014 рік, НБУ в 2014 році перерахує до державного бюджету кошти на загальну суму 22,8 мільярда гривень.

Як відомо, перерахування Національного банку до Державного бюджету за січень-вересень 2012 року становили 12,6 мільярда гривень, при тому, що діючим законом ця сума на весь 2012 рік встановлена на рівні 11,238 мільярда гривень.Коментарі

Додати коментар


Игорь

Если НБУ имеет средства и возможность это сделать, то в чем собственно проблема? Он же не меньше перечислил денег, а больше. Нацбанк поддерживает бюджет.

ГОЛОВНЕ на 29 жовтня 2020, 18:32

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.