Влада Німеччини очікує збільшення зростання ВВП в 2014 році до 1,7%

Уряд ФРН у своєму осінньому прогнозі виходить з того, що зростання економіки цього року складе 0,5%, а в 2014 році - 1,7%, прогноз у середу представив міністр економіки ФРН Філіп Реслер.

Про це повідомляє "Прайм".

У весневому прогнозі уряд Німеччини також виходив з росту ВВП в 2013 році на рівні 0,5%. А в 2014 році кабмін очікував збільшення економіки на 1,6%.

За словами Реслера, локомотивом зростання економіки Німеччини є хороша кон'юнктура внутрішнього ринку.

"Зайнятість і доходи продовжують відчутно зростати і підсилюють приватне споживання", - сказав міністр, зазначивши, що чисті доходи населення за підсумками року збільшаться на 2,1%, а в 2014-му - на 2,9%.

Уряд ФРН в порівнянні з квітнем трохи поліпшив прогноз по зростанню зайнятості на 2014 рік. Наступного року кількість працюючих жителів Німеччини має досягти 42 мільйонів осіб.

Прогноз зайнятості на 2013 рік збережено на тому ж рівні - 41,8 мільйона чоловік.

Рівень безробіття в Німеччині, згідно з прогнозом, за підсумками 2013 року становитиме 6,9%, проти 7,0% в січневому прогнозі, а в 2014 році - до 6,8%.

"Нинішнє федеральний уряд, таким чином, залишає після себе добре оброблені полі. Залишається сподіватися, що майбутній уряд продовжить розпочате, і німецька економіка буде залишатися настільки ж успішною і в наступні роки", - заявив Реслер.

Як відомо, раніше Мінекономіки ФРН заявляло, що німецька економіка зростатиме помірно протягом другої половини цього року, незважаючи на зростання інвестицій і приватного споживання, так як світова економіка чинить негативний вплив.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 червня 2022, 16:15

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.