Україна може стати частиною нового газового коридору

Хорватія, Угорщина та Україна домовилися розширити свої трубопроводи, щоб створити коридор, яким природний газ транспортуватимуть через три країни, і під'єднати його до запланованого Транс-Адріатичного трубопроводу.

Про це повідомляє "Українська енергетика" з посиланням на Bloomberg.

"Нова інфраструктура дозволить нам постачати газ на східноєвропейські ринки", - сказав заступник міністра закордонних справ Хорватії Йошко Клісовіч, додавши, що прем'єр-міністри трьох країн готові "незабаром" підписати відповідний договір.


Диверсифікуючи постачання газу, коридор посилить енергетичну безпеку в регіоні та допоможе стримувати залежність від російського газу, пише Bloomberg.


У Хорватії коридор приєднають до запланованого СПГ-терміналу на острові Крк, а також до очікуваного сполучення із Tранс-Адріатичного трубопроводу на півдні, сказав Клісовіч.


За словами заступника міністра, проект може фінансуватися з фондів ЄС та зацікавленими компаніями, однак він додав, що поки надто рано обговорювати його вартість.

Як повідомлялось, єврокомісар з питань енергетики Гюнтер Оттінгер високо оцінює важливість газотранспортної системи України для Європейського Союзу і висловлює надію на початок її модернізації у 2014 році за кошти, виділені світовими фінансовими інститутами.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 квітня 2021, 16:04

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.