Товарообіг України з Росією скоротився на 23% - Азаров

Прем'єр-міністр України Микола Азаров повідомив, що товарообіг України з Росією в січні-вересні 2013 року скоротився на 23% в результаті цілого ряду обмежувальних заходів.

Про це пише "Прайм".

"Не в інтересах ні Росії, ні України зараз вживати такі заходи, які заважають товарообігу. Товарообіг - це робочі місця, доходи бюджету, зарплати людей", - сказав Азаров, виступаючи в Ялті на Чорноморському економічному форумі.

Прем'єр-міністр повідомив також, що ситуація з торговими відносинами Росії та України обговорюватиметься в четвер на зустрічі президентів Володимира Путіна і Віктора Януковича.

За словами Азарова, Україна розраховує зберегти і навіть примножити товарообіг з Росією, незважаючи на намічене на кінець листопада підписання угоди про зону вільної торгівлі з країнами Євросоюзу. РФ побоюється, що реалізація цієї угоди призведе до масового ввезення на територію країни через Україну не обкладених митами товарів з країн ЄС.

Як повідомлялось, загальний обсяг втрат, які може зазнати Україна у цьому році через торговельну війну зі сторони Росії, може становити близько 3-3,5 мільярда доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 09 серпня 2020, 23:22

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.