В Іспанії несподівано знизився рівень безробіття

Рівень безробіття в Іспанії - другий за величиною в єврозоні після Греції - знизився більше очікувань у третьому кварталі 2013 року, опустившись нижче 26% вперше за рік, свідчать опубліковані в четвер офіційні дані.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За даними агенства Bloomberg, рівень безробіття впав у липні-вересні до 25,98% з 26,26% у квітні-червні, тоді як опитані агентством аналітики в середньому прогнозували зниження до 26,10%.

На думку експертів національного статистичного інституту INE, приплив туристів до Іспанії надав суттєву підтримку ринку праці. Цього року Іспанія користувалася у відпочиваючих підвищеною популярністю, оскільки багато хто не наважився відвідати країни Північної Африки та Близького Сходу через політичну нестабільність.

Число зайнятих в Іспанії зросло другий квартал поспіль і досягло 16,8 мільйона, хоча майже 4 мільйона осіб як і раніше відокремлюють цей показник від докризового рівня.

На даний момент в Іспанії проживає третина всіх безробітних єврозони - 5,9 мільйона осіб, відзначає Associated Press.

Як повідомлялось, ВВП Іспанії в третьому кварталі поточного року виросло на 0,1% в квартальному численні - вперше після дев'яти кварталів зниження.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 15:14

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.