НБУ розширює вимоги до обов'язкового продажу валюти

Національний банк України вніс зміни до своєї постанови про обов'язковий продаж валютних надходжень, розширивши вимогу щодо продажу на всі валютні надходження за кордону на користь юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Відповідне рішення закріплене постановою НБУ № 381 від 25 вересня: постанова набирає чинності з дня офіційного опублікування.

"Установити вимогу щодо обов'язкового продажу на міжбанківському валютному ринку України надходжень в іноземній валюті з-за кордону на користь юридичних осіб, які не є банками, та фізичних осіб-підприємців" , - вказується в документі, текст якого має агентство "Інтерфакс-Україна".

Раніше постановою № 163 передбачалося , що вимога про обов'язковий продаж поширюється лише на валютну виручку резидентів від продажу товарів за зовнішньоекономічними договорами .

Як писала "Реальна економіка", війну з валютою, НБУ тільки починає...Коментарі

Додати коментар


Денис

Бизнесмены в любом случае продают валюту, что есть у них на руках. Но не сразу, а когда цены более выгодные. Но так они создают дефицит доллара на рынке и панику у людей, поэтому и происходят колебания курса и паническая скупка валюты.

Рима

Яка ще війна з валютою? Звичайний здоровий глузд. В умовах тяжкої ситуації в США, досить розумно продавати валюту. Підприємці і самі це добре розуміють. Мати заощадження в доларах – піддавати самого себе ризикам.

ГОЛОВНЕ на 22 січня 2021, 11:23

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.