Депутати спростили ведення бізнесу в Україні

Верховна Рада України внесла зміни до Податкового кодексу України та спростила процедуру реєстрації бізнесу, одночасно зробивши безкоштовним доступ до інформації державних реєстрів про суб'єктів господарювання.

Про це повідомляє УНІАН.

За законопроект № 2054а в другому читанні і в цілому проголосували 239 народних депутатів при необхідних 226.

У числі нововведень, обумовлених прийнятим законом, значаться такі: інформація про відкриття або закриття банківських рахунків платниками податків повинна надходити до органів Міністерства доходів і зборів у день відкриття або закриття, а не протягом трьох днів, як було раніше.

Крім того, скасовано обов'язкову процедуру отримання довідки про взяття на облік або зняття платника податків з обліку для реєстрації цих даних в Єдиному реєстрі суб'єктів господарювання.

Причому дані про постановку на облік або зняття з обліку повинні також бути оприлюднені на сайті Міндоходов не пізніше наступного дня з моменту реєстрації суб'єкта підприємництва або зняття його з обліку.

Прийнятий закон також скасовує необхідність отримання свідоцтв платника ПДВ, єдиного податку - вся необхідна інформація буде вноситися до реєстрів та бази даних Міністерства доходів і зборів.

Закон зобов'язує суб'єктів підприємництва, які ведуть свою діяльність з використанням спрощеної системи оподаткування, зокрема 1 і 2 груп, переходити на загальну систему оподаткування у разі, якщо вони порушили правила ведення бізнесу, передбачені для своїх категорій платників податків - спрощенців.

Якщо ж правила були порушені , і при цьому суб'єкт підприємництва накопичив податковий борг, його ліцензія платника єдиного податку анулюється.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 серпня 2019, 1:07

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.