Аеропорт "Одеса", очолюваний людиною Вілкула, отримав 30 мільйонів від держбанку

Міжнародний аеропорт "Одеса" 16 жовтня уклав угоду з Укрексімбанком на отримання кредиту у розмірі 30 мільйонів доларів.

Про це повідомляють "Наші гроші".

"Кредит отримано на сім років, процентна ставка та вартість обслуговування не повідомляються", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника" через "особливу терміновість та нагальну необхідність будівництва нового термінального комплексу на підставі прийнятих урядових рішень".

Як відомо, термінал в одеському аеропорту мають закінчити до початку чемпіонату Європи з баскетболу, який пройде в Україні у 2015 році.

Як пише видання, держбанк дав гроші приватному аеропорту "Одеса" після того, як його у липні цього року очолив В'ячеслав Хомяков. Адже попередній керівник - Олексій Кочанов був призначений керівником аеропорту "Бориспіль".

За даними видання, засновниками британської фірми Odessa airport developement ltd є кіпрські та віргінські офшори, які неофіційно пов'язують з одеськими бізнесменами Борисом Кауфманом та Олександром Грабовським.

Видання пов'язує Хомякова з віце-прем'єром Олександром Вілкулом через концерн "Веста" Сурена Сардаряна.

В свою чергу одеського бізнесмена Сардаряна, пов'язує багаторічна дружба і спільні бізнес-інтереси з криворізьким мером Юрієм Вілкулом та його сином Олександром, екс-губернатором Дніпропетровщини, а нині віце-прем'єром.

Як відомо, Вілкул в уряді курує підготовку України до баскетбольного Євро-2015.

Раніше повідомлялось, що фірми Сардаряна постійно виграють тендери у Кривому Розі.

Також повідомлялось, що приватні фірми побудуть тренувальні бази до Євробаскету за 300 мільйонів гривень.

Євробаскет-2015 триватиме протягом 20 днів. За цей час відбудеться 90 матчів, у яких змагатимуться 24 національні збірні країн Європи.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 11 липня 2020, 20:47

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.