Рада підтримала погашення енергоборгів за рахунок держави

Верховна Рада попередньо погодилася погасити 1,5 мільярда гривень енергоборгів за рахунок держави, шляхом покриття податкових виплат збиткового "Енергоатому".

За відповідний законопроект №3057 регіонала Артура Мартовицького в першому читанні проголосували 232 народних депутата, повідомляє "Економічна правда".

Проект пропонує внесення змін до держбюджету на 2013 рік щодо погашення заборгованості за енергетичні ресурси.

Згідно з пояснювальною запискою, передбачається виділити 1,3 мільярда гривень місцевим бюджетам для компенсації підприємствам теплоенергетики різниці в тарифах, а також 240 мільйонів гривень - державним шахтам для розрахунків за електроенергію.

Покрити ці витрати пропонується за рахунок збільшення надходжень на суму 1,54 мільярда гривень від сплати податкових зобов'язань з податку на прибуток держпідприємства "Енергоатом".

"Примітно, що спочатку законопроект намагалися провести через Раду одразу в цілому, однак для підтримки цього рішення не вистачило голосів - "за" висловилися тільки 223 депутати", - йдеться в повідомленні.

Після цього спікер Володимир Рибак поставив законопроект на голосування тільки за основу, і проект набрав необхідні 232 голоси.

Як повідомлялося, НАЕК "Енергоатом" є державним підприємством-оператором всіх діючих атомних станцій, які виробляють майже половину всієї електроенергії в країні.

Як повідомлялось, за підсумками першого півріччя цього року "Енергоатом" отримав 2,447 мільярда гривень чистого збитку.

За підсумками 2012 року чистий збиток "Енергоатому" становив 2,73 мільярда гривень, у той час як 2011 року компанія закінчила з чистим прибутком у розмірі 2,38 мільярда гривень.

В червні цього року уряд затвердив нового керівника компанії - виконуючим обов'язки став Микита Константінов.

Як повідомлялось, Господарський суд Києва 17 жовтня відмовив у порушенні справи про банкрутство "Енергоатому".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 грудня 2020, :01

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.