Верховна Рада внесла суттєві зміни до Податкового кодексу

Верховна Рада ухвалила Закон про внесення змін до Податкового кодексу щодо обліку та реєстрації платників податків.

Про це повідомляється на інформаційному порталі Верховної Ради.

"Відповідно до закону, шляхом внесення змін до Податкового кодексу України спрощуються процедури обліку та реєстрації платників податків", - йдеться в повідомленні на сайті ВРУ.

Закон (№ 2054а), розроблений Міністерством доходів, передбачає, зокрема, забезпечення вільного і безоплатного доступу до інформації із державних реєстрів, що містять відомості про суб'єктів господарювання

Крім того, ним передбачено скорочення граничного строку повідомлення банками органів Міндоходів про відкриття/закриття рахунків платників податків з раніше встановлених трьох робочих днів до одного.

Також, законом скасовується необхідність отримання свідоцтв про реєстрацію платника ПДВ та єдиного податку.

В ухваленому законі також міститься поправка №76, за якою "у разі, якщо особа має право постійного проживання на території іноземної держави, вона (особа) вважається такою, що не проживає в Україні".

Як зазначає "Радіо Сводоба", голова Комітету з питань податкової політики ВРУ Віталій Хомутиннік не бачить в цих змінах "ніякої політики".

За його словами, поправка стосується оподаткування резидентів України, які "мають постійне місце перебування за межами країни і як вони мають обліковуватися в Україні".

Як відомо, цю поправку, внесену народним депутатом з фракції "Батьківщина", деякі експерти розглядають як таку, що може завадити Віталію Кличку балотуватись на посаду президента (про участь в таких виборах він заявив сьогодні).

Як повідомлялось, парламент переніс на 5-8 листопада ухвалення законопроекту, яким передбачається усунення перешкод для лікування чи звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко задля підписання угоди з ЄС.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 серпня 2019, :28

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.