МВФ очікує висновків місії в Україні для того, щоб надати кредит

Міжнародний валютний фонд очікує висновків своєї місії, яка зараз працює в Україні, для прийняття рішень щодо відновлення програми кредитування в обсязі близько 15 мільярдів доларів.

Про це під час традиційного брифінгу у Вашингтоні заявив заступник голови департаменту зовнішніх зв'язків МВФ Вільям Мюррей, повідомляє УНІАН.

"Зараз місія працює в Києві. За підсумками роботи буде окрема заява. Йде дискусія за статтею 4 (щодо поновлення фінансування). Це дозволить активізувати переговори по Україні", - сказав Мюррей.

Він також нагадав, що з квітня з Україною ведуться переважно технічні переговори.

"Але якихось глибоких дискусій за програмою всеосяжного співробітництва з Фондом на рівні влади України не було", - додав Мюррей.

Як повідомлялось, місія МВФ на чолі з Миколою Георгієвим з 17 по 29 жовтня веде в Україні консультації щодо статті 4 угоди з МВФ.

Зокрема, консультації стосуються зобов'язань в сфері валютного режиму і постпрограмного моніторингу (повернення раніше наданих кредитів).

Раніше повідомлялось, що однією з важливих умов зі сторони МВФ надання кредиту є підняття комунальних тарифів для населення.

Однак, на думку експертів, якщо Україні вдасться продемонструвати бездефіцитний бюджет, то питання підвищення комунальних тарифів може відпасти.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 14:22

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.