Goldman Sachs виступив проти торгів своїми акціями на російській біржі

Представники американського інвестбанку Goldman Sachs звернулися в ЦБ РФ зі скаргою на дії Санкт-Петербурзької біржі, яка намагається організувати торги акціями банку і паперами інших іноземних емітентів.

Про це пише "Лєнта.ру".

Санкт-Петербурзька біржа в минулому липні зареєструвала у Федеральній службі з фінансових ринків нові правила лістингу, що дозволяють торгувати на цьому майданчику акціями зарубіжних компаній після повідомлення емітентів.

У серпні біржа повідомила, що отримала від брокерів заявки на папери 108 компаній, у тому числі Goldman Sachs, Bank of America, Facebook, Apple.

Гендиректор майданчика Євген Сердюков поскаржився, що у 40 з 108 компаній ідея про торги їх акціями на російській біржі "викликала нерозуміння".

"Ми не знаємо російського законодавства, не збираємося в ньому розбиратися, і ми проти того, щоб наші папери отргувались на СПБ" , - передав керівник зміст звернень емітентів.

Сердюков стверджує, що біржа має право за заявою брокера допустити зарубіжні акції до торгів за умови, що документи емітента переведені на російську мову. За його словами, у Центробанку немає позиції по торгах іноземними паперами на російських біржах.

Джерела видання стверджують, що регулятор свою позицію з цього питання сформував, і такі торги швидше за все будуть заборонені.

Служба Банку Росії з фінансових ринків проти того, щоб до торгів допускалися акції іноземних емітентів без дозволу останніх. Неназваний представник СФР уточнив, що 30 вересня набули чинності поправки, згідно з якими іноземними акціями можна торгувати тільки за договором з емітентом.

Санкт-Петербурзька біржа, яка розташована в Москві входить до некомерційного партнерства РТС. З акцій на майданчику торгуються тільки цінні папери "Газпрому". Також на біржі торгуються ф'ючерсні і опціонні контракти на різні товари .

Як відомо, найбільша в Росії за обсягом торгів і за кількістю клієнтів біржа - Московська біржа - визначилася з процедурою викупу 32% акцій Української біржі, необхідних росіянам для прийняття рішення про злиття майданчика з біржею ПФТС.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 липня 2020, 16:24

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.