Капіталізація Microsoft перевищила 300 мільярдів доларів

Акції Microsoft на початку торгової сесії 25 жовтня піднялися більш ніж на шість відсотків, що дозволило капіталізації компанії піднятися вище позначки в 300 мільярдів доларів.

Про це пише "Лєнта.ру".

Для порівняння, Apple коштує 483 мільярда доларів, а Google - 342 мільярда.

Одна акція Microsoft коштує 25 жовтня трохи більше 36 доларів. Вище цієї позначки цінні папери піднімалися лише кілька разів у своїй історії. Останній раз на короткий час це сталося в липні 2013 року.

Інвестори почали скуповувати акції Microsoft ще на премаркеті. Причиною цього стала публікація фінансового звіту компанії, з якого з'ясувалося, що чистий прибуток компанії за квартал склав 5,2 мільярда доларів (62% на акцію),а це на 17% більше, ніж роком раніше.

Виручка Microsoft становила 18,5 мільярда доларів, збільшившись на 16% досягнувши нового рекорду. Аналітики, опитані Reuters, очікували більш скромного результату по прибутку - близько 54 центів на один цінний папір.

Різке підвищення акцій Microsoft показує, що інвестори "забули" інформацію про купівлю компанією стільникових активів фінської Nokia, про який було оголошено на початку вересня. Тоді новина викликала обвал котирувань Microsoft нижче позначки в 32 долари.

Як відомо, Microsoft оголосила про викуп акцій на 40 мільярдів доларів і підвищення виплат дивідендів акціонерам на 22%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 січня 2021, 7:05

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.