Прасолов пообіцяв посилити боротьбу з "піратством"

Мінекономрозвитку посилить роботу щодо захисту прав на інтелектуальну власність в Україні.

На цьому в ході зустрічі з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом наголосив міністр економічного розвитку Ігор Прасолов, повідомляє прес-служба відомства.

"Президент Віктор Янукович передав керування Держслужбою інтелектуальної власності Міністерству економічного розвитку і торгівлі. Зараз йде організаційний процес і, так би мовити, передача справ", - повідомив Прасолов.

Разом з тим він зазначив: "Ми будемо робити радикальні перетворення. Для цього є декілька причин і найважливіша серед них: ми хочемо, щоб права на українську інтелектуальну власність теж були ефективно і надійно захищені".

Як зазначається, посол США в свою чергу підмітив певні позитивні зрушення у цій сфері.

"Наша мета - співпрацювати з Україною як з партнером у цих питаннях. В нас вселяє надію те, що ми бачимо. Особливо те, що ви зараз приймаєте остаточне рішення по цих питаннях", - сказав Пайєтт.

Як відомо, президент указом №549/2013 від 8 жовтня цього року підпорядкував діяльність Державної служби інтелектуальної власності міністерству економічного розвитку і торгівлі.

Також відомо, що забезпечення надійного захисту інтелектуальної власності є однією з умов початку дії зони вільної торгівлі між Україною і ЄС, угоду про заснування якої планується підписати в листопаді цього року.

Як повідомлялось, Міжнародний Альянс інтелектуальної власності запропонував уряду США закріпити за Україною статус "пірата №1" у світі.

Також повідомлялось, що за даними "Майкрософт Україна" лідерам з використання неліцензійного програмного забезпечення є органи державної влади України.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 23 жовтня 2020, 11:52

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.