Президентом Грузії став Георгій Маргвелашвілі

На президентських виборах в Грузії, що пройшли в цю неділю, 27 жовтня, переміг кандидат від правлячої коаліції "Грузинська мрія" Георгій Маргвелашвілі.

Про це повідомляє "Інтерфакс- Україна" з посиланням на прес-секретара ЦВК Грузії Еку Азарашвілі.

Як зазначається, після підрахунку 99,7% голосів виборців, що взяли участь в виборах, на них переконливо перемагає Георгій Маргвелашвілі.

"Це практично остаточні дані ЦВК і вже нічого не зміниться. За підсумками голосування Маргвелашвілі набирає 62,12% голосів", - сказала Азарашвілі.

Головною інтригою президентської кампанії залишається доля чинного глави держави - Михаїла Саакашвілі, десятирічний термін плавління якого добігає кінця.

Адже двоє з трьох лідерів президентської кампанії висловлювались, що після закінчення виборів Саакашвілі має понести юридичну відповідальність за наслідки свого правління.

Інавгурація нового президента Грузії відбудеться 17 листопада.

Раніше повідомлялось, що чинний президент Грузії Саакашвілі нещодавно жорстко розкритикував Росію за тиск на сусідок під час виступу на Генеральній асамблеї ООН.

Як відомо, в листопаді Грузія має намір парафувати угоду про асоціацію з ЄС, в той же час Україна має намір підписати подібну угоду.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 11:09

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.