Авіакомпанія з Дубаю хоче закупити в Boeing літаків на 30 мільярдів

Близькосхідний авіаперевізник Emirates Airline веде переговори з американською корпорацією Boeing про придбання 100 пасажирських літаків за близько 30 мільярдів доларів.

Про це повідомляють "Вєсті".

Як зазначається, поряд з цим компанія з Дубаю (ОАЕ) розглядає також можливість покупки магістральних повітряних суден у французької компанії Airbus.

Emirates повідомила, що подробиці угоди будуть озвучені в наступному місяці під час дубайського авіашоу, хоча авіакомпанія підкреслила, що поки ніякої угоди не було досягнуто.

Як відомо, Emirates Airline, контрольована державою, була створена в 1985 році й наразі успішно конкурує на ринку далекомагістральних перевезень з компаніями із США, Європи та Азії.

За даними Міжнародної асоціації повітряного транспорту, в Emirates - найбільший у світі парк широкофюзеляжних пасажирських літаків.

Як повідомлялось, Emirates має намір з 16 січня 2014 року здійснювати з аеропорту "Бориспіль" рейс за маршрутом Дубай-Київ-Дубай.

Також повідомлялось, що вчора, 27 жовтня, в Дубаї відкрився новий аеропорт, з якого Wizz Air здійснюватиме регулярні рейси до Києва.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 жовтня 2020, 18:09

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.