МВФ рекомендує українській владі відкласти зниження ставок ПДВ

МВФ рекомендує українській владі відкласти зниження ставок ПДВ і податку на прибуток.

Як повідомляє "Інтерфакс- Україна", про це зазначила прес-служба Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики за підсумки зустрічі парламентарів з представниками Фонду.

"Глава місії МВФ в Україні Микола Георгієв і представник МВФ в Україні Жером Ваше вважають за необхідне перенести заплановані на 2014 рік зниження ставок ПДВ і податку на прибуток", - йдеться в повідомленні.

В свою чергу голова податкового комітету Віталій Хомутиннік, як зазначається, заявив, що Комітет готовий розглянути такі пропозиції, якщо вони надійдуть від уряду.

При цьому, за його словами, Комітет розгляне таку ініціативу з урахуванням "складних прогнозів " щодо дохідної частини бюджету на 2014 рік.

Хомутиннік допустив, що подібний законопроект може отримати підтримку більшості депутатів парламенту.

Раніше повідомлялось, що Кабінет Міністрів обговорює можливість перенесення дати зниження ставок ПДВ та податку на прибуток, які передбачені в Податковому кодексі з 1 січня 2014 року.

Як відомо, з 1 січня 2014 року ставка ПДВ повинна була знизитись з 20% до 17%, а ставка податку на прибуток підприємств - з 19% до 16%.

Також повідомлялось, що МВФ за підсумками своєї місії в Україні з 17 по 29 жовтня прийме рішення щодо відновлення програми кредитування в обсязі близько 15 мільярдів доларів.Коментарі

Додати коментар


Сирый

Ну сколько можно врать?

ГОЛОВНЕ на 20 січня 2021, 20:50

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.