Нардеп-регіонал отримав вже 96 мільйонів на діагностичний центр в Донецьку

Донецька облдержадміністрація 23 жовтня за результатами тендеру уклала угоду з "БК "Віра" на продовження будівництва Центру позитронно-емісійної томографії за 20 мільйонів гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Як зазначається, роботи повинні бути завершені до кінця 2014 року, однак, технічна специфікація будівництва в складі тендерної документації відсутня.

За даними видання, одним із співсасновників "БК "Віра" є ТОВ "Інвестиції та розвиток", яке співзаснував народний депутат від Партії регіонів Ігор Гуменюк та голландська фірма "Бланкербург холдінг та файненс б.в.".

Як зазначається, підряди на будівництво центру "БК "Віра" отримує з 2011 року. Всього на цей центр фірма отримала вже 96,07 мільйона гривень.

Видання додає, що згідно з розпорядженням Кабміну загальна кошторисна вартість триповерхового медичного центру в Донецьку разом із обладнанням встановлена на рівні 189,45 мільйона гривень. Планувалося, що роботи закінчать влітку цього року.

Як відомо, позитронно-емісійні томографи використовують при діагностиці та лікуванні як первинного онкологічного захворювання, так і його рецидивів.

ПЕТ-системи мають набагато вищу чутливість, ніж звичайні комп’ютерні томографи і дозволяють виявити пухлини, коли їхній розмір ще не перевищує міліметра.

Як раніше повідомлялось, 21 серпня цього року бізнесмен Гуменюк за 718,92 мільйона гривень придбав 60,773% акцій компанії "Донбасенерго".

Як відомо, Гуменюк займає 23 місце у списку найбагатших українців за версією Forbes зі статком 479 мільйонів доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 грудня 2020, 7:15

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.