Продан: Асоціація з ЄС - це збільшення ринків збуту і обсягів виробництва

Народний депутат, голова правління всеукраїнського об'єднання підприємців малого і середнього бізнесу "Фортеця" Оксана Продан запевнила, що і для малого, середнього і будь-якого бізнесу в Україні, підписання Угоди про асоціацію з ЄС це дуже позитивний крок, який відкриє доступ вітчизняним підприємствам до ринків ЄС.

Про це вона розповіла, виступаючи на Третьому Національному форумі "Україна після Вільнюса".

"Це можливість яка надається українському бізнесу, зокрема це запровадження тих стандартів, норм, регламентів, які нададуть можливість значно здешевити виробництво товарів і випускати ті товари, які відповідають європейським стандартам, таким чином це можливість збільшення ринку збуту, і обсягу виробництва" – сказала Продан.

На думку депутата, підписання Угоди про асоціацію з ЄС не просто забезпечить економічні показники, а й допоможе запровадити нові цінності.

"Це в першу чергу гарантування прав власності, які сьогодні не захищені, не для великого бізнесу, ні для малого бізнесу, це те що значно стримує сьогодні економіку, те що її вбиває." – висловила думку нардеп.

Продан запевнила, що коли Україна виконає всі пункти, які записані в Угоді, тоді будуть створюватись нові робочі місця, та продукція, що виготовлятиметься в Україні буде високоякісною та безпечною.

"В залежності від того як ми виконаємо ті всі пункти, які записані в угоді, буде залежати чи зможе Україна запровадити європейські цінності." – сказала вона.

Як повідомлялось, Оксана Продан увійшла до складу Міжвідомчої Робочої Групи по реалізації Угоди про асоціацію з ЄС, яка створена для аналізу можливих економічних ризиків, пов'язаних з реалізацією Угоди про асоціацію між Україною, та Європейським Союзом.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, 20:04

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.