Китайці випускатимуть в Європі електричні автобуси

Китайська компанія BYD має намір побудувати в Європі завод з випуску електричних автобусів BYD eBus.

Про це на відкритті виставки Busworld Europe Kortrijk 2013 заявив генеральний директор BYD Europe BV Ісбранд Хо, повідомляє "Українська енергетика".

За його словами, високий інтерес до електроавтобусів BYD є наслідком позитивних результатів загальноєвропейського тестування цього екологічно чистого виду громадського транспорту.

"Наші автобуси проходять випробування в реальних умовах на пасажирських перевезеннях в різних куточках Європи. Результати тестів показують, що заявлений виробником запас ходу в 250 км є цілком достатнім для використання електроавтобуса в міському режимі", - сказав Хо.

На 100 км шляху BYD eBus споживає 130 кВт-год енергії. Залежно від вартості електроенергії в країнах Європи, зниження експлуатаційних витрат досягає 80% в порівнянні з автобусами, які працюють на дизельному паливі.

Як зазначається, щоб будівництво підприємства в Європі виправдало вкладення, BYD потрібно мати близько 100 замовлень на свій eBus.

Список європейських міст, в яких організовані пілотні проекти, на даний момент досить обширний: Париж, Бремен, Бонн, Мадрид, Барселона, Варшава, Амстердам, Брюссель, Лондон.

З деякими європейськими містами компанія BYD за результатами випробувань вже уклала контракти про постачання eBus.

Як зазначається, економічну вигоду і користь для навколишнього середовища вже оцінили оператори перевезень у місті Шеньчжень, де знаходиться штаб-квартира BYD.

Електроавтобуси eBus курсують там з січня 2011 року і станом на вересень 2013 року наїздили вже понад 20 мільйонів кілометрів.

Відомо, що на даний момент BYD є найбільшим у світі виробником акумуляторів і батарей.

Також відомо, що в Україні компанія представлена електромобілем BYD Auto.

Як повідомлялось, Tesla Motors - американський піонер по виготовленню електромобілів - також починає завойовувати європейський ринок.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 квітня 2020, 20:59

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.