Азаров "оптимістичний" щодо результатів роботи місії МВФ в Україні

Прем'єр-міністр Микола Азаров оптимістично оцінює ґрунтовні консультації з місією МВФ, яка працювала в Україні з 17 по 29 жовтня.

Про це він сказав на заключній зустрічі з місією у вівторок, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми в вас зацікавлені. Ми завжди розглядали співпрацю з МВФ як важливий елемент нашої економічної політики", - зазначив прем'єр, додавши, що така співпраця також відповідає євроінтеграційним устремлінням України.

"Азаров також висловив думку, що компроміс можливий, однак не уточнив, про що конкретно йдеться", - зазначається в повідомленні.

Разом з тим, позиція місії за підсумками її візиту в Київ поки відсутня.

Як повідомлялося, місія МВФ на чолі з Миколою Георгієвим з 17 по 29 жовтня проводила в Україні консультації за зобов'язаннями щодо валютного режиму і пост-програмного моніторингу.

Як повідомлялось, в ході роботи місія МВФ рекомендувала українському уряду відкласти зниження ставок ПДВ і податку на прибуток, які повинні увійти в дію з 1 січня 2014 року.

Також повідомлялось, що МВФ за підсумками своєї місії в Україні прийме рішення щодо відновлення програми кредитування в обсязі близько 15 мільярдів доларів.

Раніше МВФ виставляв дві головні умови надання кредиту - збільшення тарифів на комунальні послуги і більша гнучкість гривні.Коментарі

Додати коментар


Лоу

Тут дело не в оптимизме, а в понимании ситуации. МВФ настроен продолжать сотрудничество, но они хотят дождаться подписания ассоциации с ЕС Украиной, после чего уже официально оформят новый кредит. Так что это обычный бизнес, никак не связанный с оптимизмом - сплошные реалии.

ГОЛОВНЕ на 03 липня 2020, 1:35

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.