Обсяг luxury-ринку в поточному році становитиме понад 200 мільярдів доларів

Загальний обсяг світових продажів дорогого одягу, коштовностей та аксесуарів становитиме в поточному році 217 мільярдів євро.

Про це повідомляє "Прайм" з посиланням на дослідженнґ консультаційної компанії Bain & Co.

Таким чином, ринок товарів класу "люкс" виросте в 2013 році відносно минулого року на всього на 2%.

Раніше зростання luxury-ринку в 2013 році прогнозувався на рівні 4,5%. У 2012 році ринок предметів розкоші зріс на 5%.

Уповільнення темпів зростання "розкішного" ринку пов'язане не тільки з несприятливою ситуацією у світовій економіці, але і з падінням курсу японської ієни. При незмінному курсі валют зростання ринку у 2013 році становило би 6%, відзначають дослідники.

Разом з тим, локомотивом зростання за підсумками року стануть США, продажі предметів розкоші в яких збільшаться на 4%. Ринок Піднебесної хоч і демонструє зростання (2,5% за підсумками 2013 року), але вже досяг насичення, зазначають у Bain & Co.

На думку дослідників, серйозний внесок у "розкішний" ринок роблять громадяни Китаю, перебуваючи в туристичних поїздках за кордоном. Істотну частку зростання ринку США в 2012 році, за оцінками дослідників, забезпечили саме китайські туристи.

Надалі зростання luxury-ринку забезпечить Південно-Східна Азія, припускають в Bain & Co.

Як відомо, французький біржовий регулятор Autorité des Marches Financiers, оштрафував найбільшу світову компанію luxury - LVMH Moet Hennessy Louis Vuitton на рекордні 8 мільйонів євро за відмову компанії розкрити обсяг частки в конкуренті - Hermes International.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 травня 2019, 15:05

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.