Уряд вирішив без конкурсу дозволити Eni і EDF розробляти шельф Чорного моря - ЗМІ

Уряд вирішив підписати угоду з італійською Eni і французькою EDF про спільну розробку ділянок на шельфі Чорного моря без конкурсу.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Reuters.

Як зазначає агентство, таке рішення уряд прийняв після того, як російський газовий монополіст "Газпром" вчора, 29 жовтня, заявив, що Київ заборгував за газ 882 мільйони доларів.

В оприлюдненому на сайті Кабміну розпорядженні йдеться, що уряд схвалив пропозицію міжвідомчої комісії підписати угоди про розділ продукції при розробці вуглеводневих площ за участю Eni та EDF.

Як відомо, йдеться про ділянки Суботіно, Абіха, Маякова і Кавказька на шельфі Чорного моря, де партнерами вказаних компанії будуть українські "Чорноморнафтогаз" і "Води України".

Раніше інвестиції в освоєння цих ділянок оцінювались в 4 мільярди доларів.

Раніше повідомлялось, що уряд затвердив проект розпорядження про надання дозволу на видобуток нафти і газу на чорноморському шельфі компаніями Eni та Electricite de France.

За оцінками "Чорноморнафтогазу", запаси тільки на Суботінській ділянці оцінюються в 1,554 мільйона тонн нафти і 1,362 мільярда кубометрів газу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 грудня 2020, 23:33

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.