Уряд розробить стратегію інтеграції України у IT-ринок Євросоюзу

Глава українського уряду доручив окремим міністерствам спільно учасників ринку IT технологій розробити проект інтеграції України у ринок цифрових технологій Євросоюзу.

Про це прем'єр-міністр Микола Азаров сказав у вступному слові, відкриваючи сьогоднішнє засідання уряду.

"Доручаю Міністерству економіки та Держінформнауки, із залученням учасників ринку IT технологій розпочати розробку стратегічного проекту інтеграції у ринок цифрових технологій Європейського Союзу", - сказав Азаров.

За його словами, бурхливий розвиток інформаційних технологій (ІТ) у світі є визначальним фактором подальшого економічного розвитку.

"Саме тому розвинені країни так багато інвестують в ІТ-технології. А країни, що розвиваються, намагаються наслідувати їх досвід", - зауважив Азаров.

За його словами, на останньому засіданні Європейської Ради в Брюсселі 24-25 жовтня наголошувалось, що "сильна цифрова економіка має життєво важливе значення для забезпечення зростання і підвищення конкурентоспроможності Європейського Союзу".

Азаров підкреслив, що Євросоюз міркує про необхідність створення єдиного цифрового і телекомунікаційного ринку ЄС.

За його словами, Україна мусить долучитись до цього процесу, адже "робота на ринку цифрових технологій ЄС - це вже не мрія, а найближча перспектива для українських компаній".

На думку Азарова, українська IT-галузь має певні лідерські позиції у світі, й ще більший потенціал.

Однак, за його словами, "сьогодні уже недостатньо успіху окремих українських компаній і проектів - такий успіх легко поглинається консолідованим європейським ринком".

"Думаю, настав час поставити питання про додаткові ефективні стимули для створення, так би мовити, "української платформи" цифрової індустрії", - зазначив Азаров.

Він додав, що хоча це дуже непросте завдання, але його можна реалізувати спільно з учасниками ринку.

Раніше повідомлялось, що в Україні до 2015 року з'явиться 170 тисяч вакансій в ІТ-сфері, однак, кадрів - дефіцит.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 січня 2021, 5:09

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.