П'ятницькій впевнений, що Угода про асоціацію з ЄС буде підписана

Угода про асоціацію з ЄС буде підписана і дозволить сформувати в Україні комфортні умови для ведення бізнесу.

Про це сказав урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції Валерій П'ятницькій в ході зустрічі членів Європейської Бізнес Асоціації, повідомляє урядова прес-служба.

П'ятницькій висловив впевненість, що Угода про асоціацію з ЄС буде підписана, однак, зауважив, що наслідки її підписання будуть залежати виключно від ефективності роботи уряду.

"Я особисто впевнений, що ми підпишемо Угоду. Для мене питання в цьому контексті не стоїть", - сказав урядовець.

При цьому він зауважив: "Чи буде вона для нас корисною? Безумовно, вона буде корисною в багатьох аспектах. Вона буде в першу чергу корисна, тому що дозволить всім разом працювати над реалізацією конкретних завдань".

За словами П'ятницького, шлях, який вже пройшла Україна до підписання Угоди, багато в чому змінив сприйняття владою багатьох речей.

"Сьогодні є навіть певний ентузіазм перед підписанням Угоди, що ми хочемо щось зробити. Це, знаєте, як переїзд у нову квартиру - це не означає, що все обов'язково буде дуже добре, що не будуть текти крани, що не буде вимикатися світло, але це відчуття нових можливостей і ними треба скористатися", - наголосив уповноважений.

Також він вважає, що підписання Угоди буде для України свого роду "тестом на зрілість".

"Можна багато говорити, яка добра Угода і скільки вона відкриває можливостей, але все залежить від нас, і як ми будемо працювати", - переконаний П'ятницькій.

Він також зауважив, що в процесі імплементації Угоди бізнес повинен допомагати владі.

"Зараз ми багато працюємо над планами імплементації, там треба конкретні речі реалізовувати з законодавством, і нам потрібна абсолютно прагматична і конкретна допомога. Навіть найкращій уряд не може зрозуміти всі ті проблеми, які є у бізнесу", - сказав П'ятницькій.

При цьому він зауважив: "Угода - це чудовий базис, але без спільної роботи, без вашого лобіювання абсолютно конкретних речей, ми нічого не досягнемо".

Як відомо, Україна планує підписати Угоду про асоціацію з ЄС через місяць - в кінці листопада цього року у литовському Вільнюсі.

Для цього Україні потрібно ще вирішити питання звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Як повідомлялось, парламент переніс на 5-8 листопада ухвалення законопроекту, яким передбачається усунення перешкод для звільнення чи лікування за кордоном Тимошенко.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 липня 2021, 5:03

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.