Росія буде допомагати Греції усіма можливими шляхами - Лавров

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров на зустрічі з грецьким прем'єр-міністром Антонісом Самарасом заявив, що Росія підтримуватиме зусилля Греції з подолання економічних труднощів усіма можливими шляхами.

Про це повідомляє "Прайм".

"Ми будемо підтримувати зусилля з подолання Грецією економічних труднощів усіма можливими шляхами", - сказав Лавров.

За його словами, це буде робитися як морально, так і шляхом активізації торговельно-економічних відносин.

Однак, для активної участі компаній з Росії в приватизації в Греції необхідні конкретні домовленості про безпеку інвестицій, заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров.

"Домовленостей, які надійно забезпечували б безпеку інвестицій, я думаю, це абсолютно природна відповідь" , - сказав Лавров, відповідаючи на питання журналіста про те , що Росія чекає від Греції у сферах інвестицій та енергетики.

За словами Лаврова, домовленості повинні бути досягнуті між економічними операторами і російськими і грецькими компаніями.

"Контакти ніколи не припинялися, є взаємний інтерес з обох сторін домовлятися в контексті реалізації планів приватизації, які оприлюднило грецький уряд. Ну, а як піде цей процес поки передбачити важко, але націленість на результат є з обох сторін", - сказав російський міністр.

Як повідомлялось, Греція в наступному році не зможе виконати зобов'язання щодо збільшення первинного профіциту бюджету, взяті в рамках програми надання міжнародних кредитів: позитивне сальдо становитиме 1,1% ВВП проти цільових 1,5% ВВП, йдеться в новій доповіді Міжнародного валютного фонду.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 червня 2020, 23:24

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.