На українсько-російському кордоні скупчились десятки фур через нововведення РФ

Кілька десятків фур скупчилися в середу в районі пункту пропуску автомобільного сполучення "Новоазовськ-Весело-Вознесенка" на кордоні України з Росією.

Про це повідомляє "Ріа-новості", посилаючись на місцеве ЗМІ "Рідне Приазов'я".

"Сьогодні, 30 жовтня, з українського боку скупчилося кілька десятків фур. За словами очевидців, не менше 60 ще стоїть у відстійнику на нейтральній зоні", - зазначає видання.

Причиною скупчення фур є скасування з 28 жовтня ФМС РФ дії книжок міжнародних дорожніх перевезень на митниці, підпорядкованій Південному управлінню.

Книжки МДП гарантують сплату митних платежів і дозволяють перевозити вантажі в опечатаних контейнерах, проходячи прикордонні процедури у спрощеному режимі.

Тепер замість книжок перевізники повинні будуть надавати інші види забезпечення транзиту – митний супровід, надання забезпечення оплати мит грошовими коштами, банківською гарантією, порукою або заставою майна.

Водії скаржаться на те, що вони не були обізнані про зміну правил перетину кордону, і на те, що представники ФМС не можуть дати роз'яснення. На трасі, що примикає до кордону, зібралися фури з українськими, турецькими, молдавськими, казахськими та білоруськими номерами.

Тим часом ФМС Росії у вівторок повідомила про те, що поширить заборону книжок МДП на південні митниці країни, а також на Домодєдовську, Шереметьєвську і Внуковську митниці.

Раніше ФМС вже скасувала дію книжок МДП на Північному Кавказі, в Приволжжі, на Уралі, в Сибіру і на Далекому Сході.

ФТС заявляла, що з 1 грудня має намір повністю припинити співпрацю з Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників, яка продає ці книжки в РФ.

ФТС звинувачує АСМАП в тому, що асоціація їх не виконує зобов'язання перед російським бюджетом - не вносить покладені платежі при недоставці товарів.

За підрахунками відомства, накопичена заборгованість асоціації складає 20 мільярдів рублів. АСМАП наявність заборгованості заперечує.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 липня 2020, 10:53

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.