Після семирічної перерви Грузія почала поставки фруктів до Росії

Керівник департаменту зі зв'язків з громадськістю національного агентства продовольства Мінсільгоспу Грузії Гіга Курдованідзе заявив, що на ринок РФ після семирічної перерви почалися поставки грузинських яблук.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Перші дві партії яблук вже перетнули кордон: одна з них направляється до Москви, друга - в Сибір" , - сказав Курдованідзе .

За його словами, після яблук поетапно почнуться поставки на російський ринок груш, айви, Королько, фундука.

"Коли, що і скільки буде вивезено, вирішує сам бізнес", - зазначив він.

Що стосується грузинських мандаринів і інших цитрусових, масовий збір урожаю яких пройде в основному в першій декаді листопада , то "в даний час йде укладання контрактів на їх постачання в РФ", сказав представник Мінсільгоспу.

При цьому він повідомив, що в середині листопада відбудеться черговий візит до Грузії фахівців Россільгоспнагляду для інспекції процесу виробництва хурми, зелені та іншої продукції рослинництва з високим фітосанітарним ризиком.

Росія ввела заборону на постачання вина, мінеральної води, а також сільгосппродукції з Грузії в 2006 році через претензії до якості.

На початку лютого поточного року Росія і Грузія погодили механізм допуску грузинської винної продукції та мінеральної води на ринок РФ, згідно з яким у даний час вже відновлено постачання на російський ринок грузинських алкогольних напоїв, а також мінеральної води "Боржомі" і "Саїрме" .

Як відомо, на президентських виборах в Грузії, що пройшли в цю неділю, 27 жовтня, переміг кандидат від правлячої коаліції "Грузинська мрія" Георгій Маргвелашвілі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 9:42

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.