Золотовалютниі резерви НБУ скоротяться до 12,9 мільярда - Fitch

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings прогнозує падіння золотовалютних резервів Національного банку України до 17,8 мільярда доларів у 2013 році і до 12,9 мільярда доларів в 2014 році.

Про це повідомляє УНІАН.

"Резерви залишаються стабільними в останні місяці. У той же час, за перші 8 місяців резерви впали більше, ніж за аналогічний період минулого року, оскільки прямі інвестиції були нижче і чисті запозичення також знизилися. Разом з тим, погашення кредитів МВФ поглинуло значну частину резервів", - сказав директор суверенної аналітичної групи з рейтингів європейських країн з економікою, що розвивається Чарльз Севілль.

За його словами, курс національної валюти по відношенню до долара США знизиться до 8,5 гривні за долар в 2014 році.

"У нашому прогнозі ми робимо припущення про зниження курсу гривні до долара до 8,5 наступного року. При цьому девальвація не буде такою, як це було в 2008 році, і не призведе до фінансової нестабільності, оскільки банківські баланси менш прив'язані до долара, ніж це було раніше", - додав представник агентства.

Як повідомлялось, Fitch Ratings прогнозує нульове зростання української економіки в 2013 році і його прискорення до 2,2% в 2014 році.Коментарі

Додати коментар


Каскад

Как же они задолбали врать. Почему до сих пор им иск никто не предъявил за откровенную брехню? Пора давно засудить их, чтобы они на штрафах одних разорились, уроды эти. Тогда и перестанут лапшу на уши людям вешать.

ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 23:58

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.