Україні потрібно підняти ціни на енергоресурси та "відпустити" гривню - МВФ

Представник Міжнародного валютного фонду в Україні Жером Ваше висловив думку про те, що владі України необхідно вжити всеосяжний пакет заходів для стабілізації ситуації в економіці країни, зокрема, шляхом підвищення тарифів на енергоресурси та гнучкості обмінного курсу.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми радимо владі прийняти всеосяжний пакет заходів, щоб усунути дисбаланс в економіці. Фіскальний дефіцит занадто високий", - сказав він.

За словами Ваше, йдеться про заходи, що дозволяють добитися стабілізації в короткостроковому періоді, та необхідних у середньостроковій перспективі.

"Ми радимо більш гнучкий обмінний курс, щоб підвищити конкурентоспроможність. Йдеться про більш гнучкий обмінний курс, посилення фінансового сектора, фіскальних зміни, реформив енергосекторі, в першу чергу, це передбачає підвищення тарифів." , - резюмував представник МВФ.

Як повідомлялось, прем'єр-міністр Микола Азаров оптимістично оцінює ґрунтовні консультації з представниками Міжнародного валютного фонду.Коментарі

Додати коментар


Гелиос

МВФ, такое ощущение, хочет, чтобы кредит нам не помог, а только навредил. Смысл тогда его брать, если экономику под него прогибать? Лучше без него - меньше долгов, больше вариантов для внешней политики и вариаций бюджетных расходов. Думаю, правительство об этом тоже сейчас уже задумывается.

ГОЛОВНЕ на 10 серпня 2020, 1:59

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.