США ввели санкції проти російського шансоньє

Мінфін США заявив про введення санкцій проти ряду росіян за співпрацю з євразійської міжнародної злочинної організацією Brothers ' Circle - "Братське коло".

Про це повідомляє "Прайм", посилаючись на сайт американського відомства.

Brothers ' Circle увійшла до списку підлягаючих санкціям організацій у 2011 році в рамках компанії по боротьбі з організованою злочинністю.

Влада США блокує будь-яку належну членам цієї організації власність і заморожує будь-які фінансові операції з їх участю.

У списку імена трьох росіян: Григорій Лепс, Вадим Лялін, Ігор Шликов. Крім них в зв'язках з керівництвом "братства", Владиславом Леонтьєвим і Гафуров Рахімовим, звинувачуються ізраїльтянин Яків Рибальський, громадянин Узбекистану Сергій Москаленко, а також Артур Бадалян, чиє громадянство і місце проживання не вказуються.

Російський співак Григорій Лепс, зокрема, підозрюється у перевезенні грошей в інтересах Леонтьєва. Лялін, за версією американської влади, виступав у ролі зв'язкового глави угрупування, а Шликов займався отриманням підроблених документів і курирував африканський напрям.

Рибальський і Москаленко пов'язані з Рахімовим, а Бадаляну належить фірма Fasten Tourism, задіяна в організації поїздок членів угруповання і в переказі грошей, наголошується в повідомленні.

У списку санкцій також виявилися російські компанії MS Group Invest і Gurgen House FZCO, австрійська Meridian Jet Management GmbH і компанія з ОАЕ Fasten Tourism LLC.

Зокрема, компанії Gurgen House ставиться в провину участь у "руху грошових потоків" угруповання.

Мінфін США вже повідомив про введення санкцій російській владі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 09 липня 2020, 12:12

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.