"Газпром" може перевести Україну на передоплату вже у грудні

Заступник голови правління "Газпрому" Валерій Голубєв сказав, що холдинг може вимагати з України передоплату за газ уже в листопаді, якщо боргові питання не буде врегульовано.

Про це повідомляють "РІА-новості".

"Перехід на передоплату - це контрактна норма. І якщо вони справді найближчим часом не погасять, хоча терміни вже всі пройшли, може вийти так, що, не заплативши аванс протягом листопада, першого грудня вони потраплять в ситуацію, коли почне діяти цей пункт договору", - сказав Голубєв.

Раніше глава "Газпрому" Олексій Міллер у вівторок заявив, що Київ досі не оплатив 882 мільйони доларів за поставлений у серпні російський газ, і контракт дозволяє перевести поставки на систему передоплати.

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підтримав цю пропозицію, зазначивши, що судячи з усього українська сторона платити не збирається. Так він відреагував на заяву глави уряду України Миколи Азарова, який охарактеризував проблему з оплатою російського газу як не критично.

Як повідомлялось, Делегація "Нафтогазу України" всупереч заявам українських чиновників не зустрічалася з керівництвом "Газпрому" з приводу врегулювання простроченого боргу, і такі зустрічі не планувалися.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 13:17

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.